Kim jesteśmy?

Firma Wimar istnieje na rynku od 1990r. Założycielami firmy są Zbigniew i Maria Ozdowscy.

Pierwszym etapem działalności był skup, sprzedaż oraz przerób złomu dla Polskich hut i odlewni. Następnie działalność przedsiębiorstwa była sukcesywnie poszerzana o coraz to nowe gałęzie. I tak do obrotu złomem dochodziły kolejno, sprzedaż nawozów, opałów, materiałów budowlanych, usługa złomowania pojazdów i usługowy transport krajowy i międzynarodowy.

Firma aktywnie istnieje na rynku już od 25 lat. Należy do małych rodzinnych przedsiębiorstw, dających ciągłe zatrudnienie dla około 25 osób. Dzięki rzetelnej pracy, konsekwencji w działaniu, a także swoim pracownikom firma stała się synonimem uczciwość, rzetelności na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim.

Czym się zajmujemy?

null

Handel złomem

Handlem złomem zajmujemy się już od 25 lat. Przez ten okres zdobyliśmy niezbędne doświadczenie do skupu, przerobu i sprzedaży złomu stalowego i żeliwnego. Nasze zaplecze techniczne pozwala na przerobienie złomu zgodnie z oczekiwaniami każdego odbiorcy.
null

Sprzedaż opału

Polecamy: opał ekologiczny-pellet, węgiel kostkę, miał, flot oraz węgiel brunatny z Bogatyni. Posiadamy szeroki wybór Eko-groszku z polskich i wschodnich kopalni. Każdy z dostępnych opałów można zakupić luzem lub workowany. Na życzenie klienta opał może być dostarczony na paletach i rozładowany hds.
null

Kasacja pojazdów

W październiku 2005r. uzyskaliśmy pozwolenie Wojewody na prowadzenie stacji demontażu pojazdów. Działamy zgodnie z Ustawą z dnia 20 stycznia 2005r o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.
null

Środki ochrony roślin i nawozy

Oferujemy szeroki wybór środków ochrony roślin, nawozów dolistnych, stymulatorów wzrostu oraz materiałów do produkcji rolnej tj. nasiona, siatki, folie. Posiadamy w sprzedaży nowe konkurencyjne marki, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zakupy środków ochrony roślin realizują u nas również grupy producenckie.
Prowadzimy zbiór opakowań po zużytych środkach ochrony roślin !
null

Transport

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę logistyczną w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Pracujemy tak, ażeby oczekiwania naszego klienta zostały zawsze zaspokojone, a wynik pracy był satysfakcjonujący także dla nas samych.
null

Sprzedaż materiałów budowlanych

Polecamy cement Górażdże oraz tańszą alternatywę cement portlandzki Artcem. Posiadamy również w swoim asortymencie: materiały wykończeniowe, żwir, piasek oraz kruszywa ozdobne.
facebook