Transport międzynarodowy | Handel złomem | Kasacja pojazdów

null

Handel złomem

Handlem złomem zajmujemy się już od 30 lat. Przez ten okres zdobyliśmy niezbędne doświadczenie do skupu, przerobu i sprzedaży złomu stalowego i żeliwnego. Nasze zaplecze techniczne pozwala na przerobienie złomu zgodnie z oczekiwaniami każdego odbiorcy.
null

Sprzedaż opału

Polecamy: opał ekologiczny-pellet, węgiel kostkę, miał, flot oraz węgiel brunatny z Bogatyni. Posiadamy szeroki wybór Eko-groszku z polskich i wschodnich kopalni. Każdy z dostępnych opałów można zakupić luzem lub workowany. Na życzenie klienta opał może być dostarczony na paletach i rozładowany hds.
null

Kasacja pojazdów

W październiku 2005r. uzyskaliśmy pozwolenie Wojewody na prowadzenie stacji demontażu pojazdów. Działamy zgodnie z Ustawą z dnia 20 stycznia 2005r o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.
null

Środki ochrony roślin i nawozy

Oferujemy szeroki wybór środków ochrony roślin, nawozów dolistnych, stymulatorów wzrostu oraz materiałów do produkcji rolnej tj. nasiona, siatki, folie. Posiadamy w sprzedaży nowe konkurencyjne marki, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zakupy środków ochrony roślin realizują u nas również grupy producenckie.
Prowadzimy zbiór opakowań po zużytych środkach ochrony roślin !
null

Transport

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę logistyczną w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Pracujemy tak, ażeby oczekiwania naszego klienta zostały zawsze zaspokojone, a wynik pracy był satysfakcjonujący także dla nas samych.
null

Sprzedaż materiałów budowlanych

Polecamy cement Górażdże oraz tańszą alternatywę cement portlandzki Artcem. Posiadamy również w swoim asortymencie: materiały wykończeniowe, żwir, piasek oraz kruszywa ozdobne.

Kim jesteśmy?

Firma Wimar istnieje na rynku od 1990r. Założycielami firmy są Zbigniew i Maria Ozdowscy.

Pierwszym etapem działalności był skup, sprzedaż oraz przerób złomu dla Polskich hut i odlewni. Następnie działalność przedsiębiorstwa była sukcesywnie poszerzana o coraz to nowe gałęzie. I tak do obrotu złomem dochodziły kolejno, sprzedaż nawozów, opałów, materiałów budowlanych, usługa złomowania pojazdów i usługowy transport krajowy i międzynarodowy.

Firma aktywnie istnieje na rynku już od 30 lat. Należy do małych rodzinnych przedsiębiorstw, dających ciągłe zatrudnienie dla około 25 osób. Dzięki rzetelnej pracy, konsekwencji w działaniu, a także swoim pracownikom firma stała się synonimem uczciwość, rzetelności na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim.

facebook